امین قنبری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان اظهار کرد: نخستین جشنواره «ورزش، نشاط، معنویت» در 10 رشته ویژه پایگاه‌های مقاومت بسیج مساجد و محلات و در دو بخش آقایان و بانوان از روز شنبه، 23 شهریور 1398 شروع خواهد شد و تا روز جمعه، 29 شهریور 1398 به پایان خواهد رسید.

وی افزود: آقایان در رشته‌های فوتبال گل کوچک، پینگ‌پنگ، آمادگی جسمانی، هفت سنگ، طناب‌کشی و خواهران در رشته‌های پینگ‌پنگ، آمادگی جسمانی، لی لی، طناب زنی و دارت به رقابت خواهند پرداخت.

قنبری به استقبال پرشور ورزشکاران از این جشنواره اشاره کرد و گفت: در راستای طرح تاستان با ورزش در تابستان امسال ثبت‌نام این جشنواره را در پایگاه‌های مقاومت بسیج مساجد و محلات سطح شهر سمنان با کمک تربیت‌بدنی سپاه ناحیه سمنان شروع کردیم که با استقبال بیش از 500 بسیجی ورزشکار سمنانی همراه بود و امیدواریم که مسابقات پرشور با رقابتی مهیج را شاهد باشیم.

رئیس هیأت ورزش‌های همگانی شهرستان سمنان بیان کرد: این جشنواره با مشارکت تربیت‌بدنی سپاه ناحیه سمنان، اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان، هیأت ورزش‌های همگانی شهرستان سمنان و هیئت بازی‌های بومی محلی شهرستان سمنان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/2249/م/

دسته‌ها: Uncategorized

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *