به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، مسابقات بین‌المللی کاراته سبک شوتوکان jks که به میزبانی مشهد برگزار شد، با قهرمانی تیم میزبان به پایان رسید.

در این رقابت‌ها ۸۶۰ ورزشکار از کشورهای ایران، سوئد، افغانستان، عراق و سریلانکا حضور داشتند با وجود اینکه که اکثر بازیکنان ملی پوش کشورمان، در مسابقات کاراته وان ژاپن انتخابی المپیک حاضر بودند سطح رقابت‌ها بسیار بالا بود.

اما در میزبانی مسابقات بین‌المللی که رؤسای هیات‌های ورزشی از آن به عنوان برنامه‌های ارتقا سطح ورزش یاد می‌کنند، بیشتر از متن، حواشی پررنگ بود.

بی‌نظمی در  اطلاع‌رسانی و برگزاری صحیح از سوی هیأت مذکور از نکات جالب توجه این رقابت‌ها بود.

اصل ماجرا و این بی‌نظمی‌ها شاید به غیبت رئیس هیأت کاراته استان برمی‌گشت، درحالی که استان میزبان چنین مسابقات با چنین سطحی بود عنوان شد رئیس هیأت در سفر به سر می‌برد، موضوع اما به اینجا ختم نمی‌شود، این هیأت دارای اختلافات درونی نیز هست.

دبیر سابق هیأت چند هفته‌ای به‌دلیل بروز مشکلاتی که گفته شده فعلا قصد بیان آن را ندارد از این هیأت کناره‌گیری کرده است.

از زمانی که این هیأت روی کار آمده نه تنها شرایط این رشته تغییری نکرده، بلکه سکوت در هیأت کشنده‌تر شده است، رئیس هیأت آنقدر نسبت به این رقابت‌ها بی‌تفاوت عمل کرد که هنگام مصاحبه با خبرنگار ما در جریان اطلاعات مسابقات نبود و با کمک  فرد دیگری توانست پاسخ سؤالات را دهد.

با ادامه این روند خراسان رضوی در رشته‌های انفرادی همچون کاراته باید قید پیشرفت و مدال‌آوری را بزند.

انتهای پیام/ 70066

دسته‌ها: Uncategorized

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *